سوالات متداول

شرکت پنجره افزارآرتین به نام مجموعه پنجره ‌آنلاین فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه  بازار پنجره در سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و در ادامه، سایت حاضر را تحت عنوان  پنجره ‌آنلاین در سال  ۱۳۹۹ تاسیس نمود. با توجه به گسترش و توسعه روزافزون اینترنت درزندگی روزمره ما و دگرگونی به وجود آمده درسبک زندگی بیشتر افراد و تغییر الگوی خرید برآن شدیم تا شرایطی را فراهم کنیم تا استفاده کنندگان از سرویسهای اینترنتی و همچنین مشتریان فروشگاههای اینترنتی بتوانند دربستری امن، راحت و سریع با بهترین قیمت اجناس موردنیاز خودرا تهیه کنند و یا به فروش برسانند. درکنار توسعه www.panjerhonline.com با همکاری بهترین تولیدکنندگان و خوشنام ترین تجار ایرانی سعی کردیم محصولات با کیفیت با بهترین قیمت را در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم که شایسته مشتریان پنجره آنلاین ست.و همواره یکی از اولویت‏ های پنجره آنلاین ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای پنجره آنلاین بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و فروشندگان و  مشتریان خود خلق کند.

پنجره آنلاین پلتفرمی است که در آن فروشندگان کالاهای مختلف از جمله برند های معتبر، فروشندگان خرد و کلان، صاحبان کسب و کارهای کوچک وبزرگ و هر شخصی که کالایی برای عرضه دارد، می توانند به صورت آنلاین محصولات خود را در قالب فروشنده حقیقی و فروشنده حقوقی به فروش برسانند پنجره آنلاین با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب از اولویت‏‌هایپنجره آنلاین محسوب می‌شود. پنجره آنلاین با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و پنجره آنلاین به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت پنجره آنلاین و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات ما بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی ما نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت پنجره آنلاین ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

این سیستم از فروش به نحوی برنامه ریزی شده است که محصولات ارایه شده از انبار تولیدکنندگان و تامین کنندگان بصورت مستقیم و با حذف جابجایی های غیر ضروری به دست مشتریان و خریداران میرسد که با توجه به اعتبار تامین کنندگان و اعتماد پنجره انلاین و مشتریان به چند مزیت مهم از جمله موجودی حتمی محصول در انبار و تقلیل فاحش