راهنمای سایت

روش‌های پرداخت و ارسال

شرایط سفارش و حمل و نقل 

از زمان سفارش شما در پنجره آنلاین تا زمان حمل و نقل کالا بستگی به نوع انتخاب حامل ها تا زمان رسیدن بسته بدست شما متغیر است

لازم به ذکر است  سفارش شما باید در صفحه خودتان نهایی گردد تا برای شما ارسال گردد.

تا زمان رسیدن مرسوله از طریق پنل کاربری نوع و وضعیت محصول به شما گزارش خواهد داده شد.

در حال حاضر پنجره انلاین  با 3 حامل متفاوت برای رفاه حال مشتریان کار می کندو مشتریبا توجه به سفارش بر اساس سلیقه یا راحتی و زمان تحویل می تواند یک نمونه را انتخاب نماید.

ارسال زمانی صورت میگیرد که مبالغ فاکتور تسویه شده باشد.

زمان ارسال از 24 ساعت تا 72 ساعت متغییر می باشد.

همکاران و پرسنل ما تمام سعی و تلاش خود را برای تنظیم درست سفارش شما و پکینگ مناسب جهت رفاه حال شما را دارند از این رو با دقت بسته بندی سفارش شما را انجام خواهند داد.

اغلب حاملها دارای بیمه برای پیگیری و شکستگی کالا در موارد نادر می باشند که درصورت بروز مشکل هزینه های ناشی از ضرر و زیان مشتری را تقبل می نمایند.

آدرسهای پیگیری از وضعیت لحظه به لحظه بسته ارسالی پس از بارگیری برای مشتری ارسال خواهد گردید.

برای امنیت و اعتمادسازی مشتریان عزیز جهت سلامتی کالاهای ارسالی قبل از ارسال عکس از سلامت بسته گرفته شده تا درصورت بروز مشکل قابل پیگیری باشد.

روش‌های پرداخت

پرداخت مبلغ سفارش‌های ثبت شده از سه روش زیر امکان‌ پذیر است.

پرداخت آنلاین

در این روش کلیه مبلغ مربوط به هر سفارش از طریق درگاه آنلاین بانکی انجام می‌پذیرد. این روش برای مشتریان سراسر کشور قابل استفاده است. با تسویه سفارش از این روش نیاز به پرداخت هیچ مبلغی در هنگام تحویل سفارش نخواهید داشت.

جهت جلوگیری از سواستفاده اشخاص سودجو از حساب بانکی شما مشتریان عزیز، ارسال کلیه مرسولات ۲۴ ساعت پس از پرداخت صورت می‌گیرد.

پرداخت در محل

این روش در حال حاضر فقط برای مشتریان ساکن در شهر تهران قابل استفاده است. در این روش کلیه مبلغ مربوط به سفارش در هنگام تحویل سفارش توسط پیک دریافت شده و محموله تحویل می‌شود.

پرداخت واریز به حساب ( کارت به کارت)

در این روش مشتریان مبلغ مربوطه را واریز به حساب مجموعه یا به صورت واریز ویا به صورت کارت به کارت میتوانند انجام و تصویر فییش واریزی را به مجموعه پنجره آنلاین ارسال می نمایند و پس از تایید و دریافت وجه در حساب شان منظور و ثبت سفارش انجام خواهد گرفت

روش‌های ارسال

سفارش‌های ثبت شده در پنجره آنلاین به طور کلی به دو روش ارسال خواهد شد. انتخاب روش ارسال بر اساس آدرس ثبت شده توسط مشتری انجام می‌پذیرد.

ارسال با پیک

این روش ارسال فقط برای مشتریان شهر تهران امکان‌پذیر است. ارسال سفارش به این روش حداکثر تا 48 ساعت زمان خواهد برد.

ارسال با پست سفارشی

کلیه سفارشات مربوط به مشتریان در سراسر کشور (به جز شهر تهران) از طریق پست ارسال خواهد شد. ذکر کد پستی صحیح در این روش در مرحله ثبت سفارش الزامی است. پردازش سفارش به این روش بین ۲ الی ۴ روز کاری زمان خواهد برد.

ارسال توسط باربری

کلیه سفارشات حجیم ویا سنگین بنا بر تشخیص مجموعه پنجره آنلاین توسط باربری های معتبر به سراسر کشور ارسال خواهد شد و به ادرس دقیق شهر و … نیازمند است و پردازش سفارش به این روش بین ۲ الی ۴ روز کاری زمان خواهد برد.

  • لازم به ذکر است کلیه رسید ارسال مرسولات دراولین زمان ممکن در پیگیری سفارشات منظور میگردد و قابل مشاهده جهت پیگیری خواهد بود

 

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.