باسمه تعالی

دوست عزیز سلام. لطفا در زمان بارگزاری عکس های محصولات یا عکس های مربوط به پروفایل اصول زیر را رعایت فرمایید:

 • ابعاد عکس

کلیه عکس های مناسب جهت محیط وب (سایت ها) عموما در سایز های 400×400 یا 600×800 یا 1024×860 هستند. به شما هم پیشنهاد میکنیم جهت سهولت در باز شدن عکس ها و بهترین نمایه از همین ابعاد استفاده نمایید.

 

 • حجم (ظرفیت) عکس

گوگل پیشنهاد میکند که ظرفیت عکس های محیط وب (با توجه به ابعادی که قبلا پیشنهاد شد) بیشتر از 80 کیلوبایت نباشد. البته ذکر این نکته نیز الزامیست که با توجه به وضوح دقت تصاویر (معروف به رزلوشن) این ابعاد قابل افزایش یا کاهش خواهد بود.

نمونه عکس با کیفیت و کادر بزرگ با ظرفیت پایین و مناسب

نمونه عکس با کیفیت و کادر بزرگ با ظرفیت پایین و مناسب

در پنجره آنلاین نیز با توجه به تجاری بودن و لزوم وضوح تصویر بالا برای محصولات شما، بیشترین وزن مجاز جهت آپلود عکس ها (و ارائه بهترین نتایج صفحه شما از نگاه سرعت لود) یک مگا باید خواهد بود. اما پیشنهاد ما همان ظرفیت 80 کیلو است و این اختیار نسبت به افزایش حجم، دلیل بر تایید ما نسبت به این ظرفیت نخواهد بود.

شایان ذکر است که ما جهت رفاه بیشتر شما عزیزان یک سری نرم افزار تحت سایت نیز جهت فشرده سازی و کاهش حجم فایلهای شما در سایت قرار داده ایم که این نرم افزارها بدون کاهش کیفیت عکس ها، نسبت به کاهش حجم آنها اقدام می نمایند.

 • محدودیت های پنجره آنلاین

  1. لطفا دقت فرمایید که پنجره آنلاین یک مسیر واسطه ای میان خریدار و فروشنده می باشد و لذا عکس های مجاز فاقد درج مشخصات فروشنده یا مسیر های ارتباطی شامل شماره موبایل یا آدرس وب سایت یا ایمیل می باشد.
  2. لطفا دقت فرمایید که با توجه به محدودیت منابع، آپلود و بارگزاری عکس های بیش از یک مگابایت انجام پذیر نیست.
  3. بدیهی و واضح است که عکس های محصولات دارای بک گراند سفید و بالاخص عکس های محصولاتی که در محیط آتلیه مخصوص و به صورت صنعتی تهیه می شوند، دارای جذابیت و زیبایی و مشتری پسندی بیشتری خواهند بود.
  4. لطفا دقت فرمایید که بارگزاری عکس های تبلیغاتی و غیر مرتبط با محصولات امکان پذیر نمی باشد.

 

 • پیشنهادات ما به شما (در صورت درخواست)

باعث افتخار است اعلام نماییم که پنجره آنلاین دارای آتلیه عکاسی تخصصی صنعتی با قابلیت عکاسی از کلیه محصولات این صنعت می باشد. در صورت در خواست استفاده از این امکانات می توانید جهت همکاری با بخش ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید.